Spółka AUTREX Autologistics Poland rozpoczeła swoją działalność w 2000 r.Jesteśmy solidnym partnerem ponad wszystko stawiającym sobie za cel uzyskanie pełnej satysfakcji Klienta. Posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu przewozów drogowych na terenie całej Europy. Naszymi głównymi kontrahentami są firmy z Francji, Anglii, Belgii, Szwecji oraz Norwegii.

Realizujemy nasze usługi taborem składającym się z:
- 15 zestawów (plandeki 13,6m.; wys. 2,7m.; szer. 2,48m.)
- 10 autotransporterów

Korzystamy również ze sprawdzonego taboru podwykonawczego
w ilości przekraczającej 100 pojazdów.

Wszystkie nasze pojazdy mają zainstalowany system monitoringu oparty o system łączności satelitarnej GPS (Global Positioning System) co umożliwia nam całodobowy monitoring przewożonych ładunków.

Nasi kierowcy są wysokiej klasy specjalistami, są wyposażeni w telefony komórkowe, co zapewnie im stałą łączność ze spedytorem.W celu przyspieszenia transportu ładunku, na życzenie klienta jesteśmy w stanie zapewnić podwójne obsady kierowców.

Aktualnie spółka posiada ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika w Krajowym Transporcie Drogowym i w Międzynarodowym Transporcie Drogowym, które na jedno zdarzenie i wszystkie zdarzenia wynosi 500.000,00 EUR.

W ramach proponowanych, kompleksowych usług, zespół pracowników naszej firmy zobowiązuje się do podjęcia wszelkich możliwych kroków, w celu zapewnienia największej staranności i realizacji zlecenia zgodnie z Państwa oczekiwaniem. Priorytetem dla nas jest wyjście naprzeciw wymaganiom naszych klientów.

Jesteśmy firmą dynamiczną i nowoczesną. Posiadamy tabor nowej generacji.
Wszystko to gwarantuje wysoki poziom obsługi, terminowe.., niezawodne.., kompleksowe.. wykonanie wszystkich usług, bezpieczny i szybki przewóz ładunków.
Współpracując z nami zapomnieć można o ryzyku.
Wszystko pozostaje pod pełną kontrolą specjalistów.

W związku z sukcesywnym powiększaniem taboru oraz rozszerzaniem zakresu działalności, chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze usługi w zakresie transportu również na terenie Azji.