Kierowca kat.: B, C i E

Opis stanowiska:
Kierowca krajowy i międzynarodowy wg Umowy AETR ( ciągniki siodłowe ).

Wymagania:

* Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
* Dyspozycyjność.
* Niekaralność.

Oferujemy:

* Stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
* Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji w języku polskim wraz ze zdjęciem na adres:

AUTREX Autologistics Poland
Pomarański, Ptak Spółka Jawna
ul. Tużycka 16
03-683 Warszawa
z dopiskiem PRACA

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo do udzielenia odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.